Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Pirmoji pagalba

Veterinarinėms klinikoms

Drėkinamasis gelis sausai nosiai "SalinaGel"

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

„SalinaGel“ yra izotoninis druskingas nosies drėkinamasis gelis vandens pagrindu, palengvinantis sausus, dirginamus nosies kanalus, kuriuos sukelia šaltis ir alerginiai vaistai, dulkės ir maža drėgmė.


„SalinaGel“ veikimas

Siekdamas išsaugoti nosies drėgmę ir užkirsti kelią sausiems ir sudirgintiems nosies kanalams, kuriuos kasdien sukelia dulkės, oro tarša, oro kondicionieriai ir kt., „SalinaGel“ atlieka tris veiksmus:

  1. drėkina, nosies kvėpavimo takus;
  2. malšina sausumą ir dirginimą;
  3. atkuria gleivinės ląstelių filtravimo ir drėkinimo funkcijas.

 

“SalinaGel” užtikrina normalią nosies ertmių funkciją ir sveikatingumą. Joje yra izotoninės jūros druskos (panašios į druskos koncentraciją sveikame audinyje) ir drėkinamųjų medžiagų, kurios išsaugo sveiką gleivinės funkciją ir atkuria sistemos gebėjimą filtruoti ir valyti įkvepiamą orą per nosį.


Sudėtis:

Išgrynintas vanduo, hidroksietilceliuliozė, natrio chloridas, propilenglikolis, dinatrio EDTA, pantenolis, alantoinas, mentolio kristalai, natrio hialuronatas, glicerinas, kvepalai.


Gamintojas: Naveh-Pharma Ltd. Izraelis