Giardia AG testas Lumiquick (10 vnt)

62.92 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 4 vnt.

Aprašymas

QuickProfile™ Giardia Lamblia Antigeno testas yra šoninio srauto imunochromatografinis tyrimas, skirtas kokybiškai aptikti Giardia lamblia antigenus šunų ar kačių išmatose. Skirtas profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: Giardia lamblia iš antigenų nustatymui

Mėginio tipas: išmatos

Rezultatų laikas: 5-10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Folijos maišelių, kurių kiekvienoje yra viena kasetė, viena pipetė ir sausiklis (10 vnt)

Buferinių tirpalų (10 vnt) 

Tamponų lazdelių (10 vnt)

Naudojimosi instrukcija (1 vnt)


Gamintojas: LumiQuick Diagnostics, Inc., JAV

_________________________________________________________________________________

Giardiazė yra žmogaus ir gyvūnų žarnyno infekcija, kurią sukelia mikroskopinis pirmuonių parazitas Giardia duodenalis (taip pat žinomas kaip G. gastrointestinalis arba G. lamblia). Giardia yra paprasta vienaląsčių parazitų rūšis; tai nėra „kirminas“, bakterijos ar virusas. Yra septyni genotipai nuo A iki G, o šunys dažniausiai užkrėsti C ir D, katės su F, o žmonės, dažniausiai užsikrėtę A ir B, E ir F - retai. Parazitas pasitaiko visame pasaulyje ir yra dažna žmonių keliautojų viduriavimo priežastis. Lauko entuziastai, netyčia vartojantys užterštą vandenį, gali susirgti „bebrų karštine“, kuri yra dar vienas žmonių giardiazės pavadinimas. Kiti pirmuonių parazitų, galinčių sukelti enterinę (žarnyno) ligą, pavyzdžiai yra kokcidijos, kriptosporidijos ir toksoplazmos.

Katė ar šuo užsikrečia Giardia nurijusi cistinę parazito stadiją. Patekusi į gyvūno žarnyną, cista transformuojasi į „trophozoite“ arba organizmo maitinimo formą ir prisitvirtina prie žarnyno sienelių. Jei jų yra pakankamai, išsivystys žarnyno sienelių klinikiniai požymiai. Trofozoitai dauginasi dalydamiesi, o kai kurie transformuojasi į cistinę formą. Galų gale išmatose praeina infekcines cistas. Laikas nuo cistų nurijimo iki išmatų praeina nuo 5 iki 12 dienų šunims ir nuo 5 iki 16 dienų katėms. Šios cistos iškart gali užkrėsti kitą gyvūną. Giardiazė gali būti perduodama valgant ar uostant cistas iš užterštos žemės arba geriant užterštą vandenį.