Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Nemokamas pristatymas

Greitasis 2019-nCoV IgG / IgM QuickProfile testas (25 vnt)

106.28 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Greitasis 2019-nCoV IgG / IgM QuickProfile testas skirtas profesionaliam naudojimui


QuickProfile™ 2019-nCoV IgG/IgM Testo kortelė tai šoninio srauto imunologinis tyrimas skirtas kokybiniam naujojo 2019 koronaviruso (2019-nCoV, SARS-CoV-2) IgG ir IgM antikūnų nustatymui ir jų atskyrimui iš žmogaus kraujo serumo, plazmos (Heparinas/EDTA/Natrio citratas) arba iš veninio kraujo mėginių, paimtų iš pacientų, kuriems įtariama COVID-19 infekcija sveikatos priežiūros atstovo.


Paskirtis: COVID -19 iš antigenų ir gripo A/B nustatymui

Mėginio tipas: nosiaryklė

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

2019-nCoV IgG/IgM testo kortelės: 25 vnt

Mėginio buferinis tirpalas: 1 vnt

Kapiliarinės pipetės: 2 μL

Instrukcijos lapelis


Gamintojas: LumiQuick Diagnostics, Inc., JAV

_______________________________________________________________________________

Koronaviruso liga 2019 (COVID-19) tai ūmiai užkrečiama liga. Kvėpavimo takų lašai ir tiesioginis kontaktas yra pagrindiniai ligos perdavimo būdai. Įtariama, kad asimptominės infekcijos vaidina svarbų ligos perdavimo vaidmenį. Pradiniai COVID-19 simptomai yra karščiavimas, nuovargis, sausas kosulys ir dusulys. Daugelio pacientų prognozės yra geros, tačiau sunkiais atvejais jie gali progresuoti iki plaučių uždegimo, daugelio organų nepakankamumo, ūminio respiracinio distreso sindromo ar net mirties, ypač senyvo amžiaus žmonėms ir sergantiems gretutinėmis ligomis. Šiuo metu nėra rekomenduojamo specifinio antivirusinio ligos gydymo. Po SARS-CoV-2 infekcijos beveik visiems žmonėms, turintiems imunitetą, išsivystys imuninis atsakas. SARS-CoV-2 skatina IgM ir IgG antikūnų vystymąsi, kurie yra naudingiausi įvertinant imuniteto atsaką, nes apie IgA atsaką kraujyje yra mažai žinoma. Kai kurių žmonių antikūnus galima aptikti per pirmąją ligos savaitę. Infekcija SARSCoV-2 yra šiek tiek neįprasta, nes IgM ir IgG antikūnai serume atsiranda beveik tuo pačiu metu per 2 - 3 savaites nuo ligos pradžios. Kiek laiko IgM ir IgG antikūnai gali būti aptinkami po užsikrėtimo, nežinoma ir neaišku, ar asmenys, turintys antikūnus (neutralizuojančius, ar iš viso), yra apsaugoti nuo pakartotinio užkrėtimo SARS-CoV2.