Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Greitasis COVID-19 Ag NADAL® testas iš nosies (20 vnt)

Dėl šios prekės įsigijimo ir pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Greitasis COVID-19 Ag testas NADAL® iš nosies landos

NADAL® COVID-19 Ag testas yra šoninis srauto chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas vienu metu kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 viruso nukleoproteinų antigenus žmogaus nosies, nosiaryklės, burnos ir ryklės mėginiuose.


Paskirtis: COVID -19 iš antigenų

Mėginio tipas: nosis, nosiaryklė, burna, ryklė

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 20 vnt

Ekstrahavimo mėgintuvėliai kartu su lašintuvų dangteliais: 20 vnt

Buferinis tirpalas 20 vnt

Reagento laikiklis

Instrukcijos lapelis;


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

COVID-19 (koronaviruso liga) tai infekcinė liga, kurią sukelia naujai atrastas koronavirusas SARS-CoV-2. Dažniausi COVID-19 simptomai yra karščiavimas, sausas kosulys, nuovargis, skreplių gamyba, dusulys, gerklės skausmas ir galvos skausmas. Kai kuriems pacientams gali pasireikšti mialgija, šaltkrėtis, pykinimas, nosies užgulimas ir viduriavimas. Šie simptomai prasideda palaipsniui ir daugeliu atvejų yra lengvi. Kai kurie žmonės užsikrečia, bet neturi jokių simptomų ir nesijaučia blogai. Dauguma žmonių (apie 80%) pasveiksta po šios ligos be specialaus gydymo. Maždaug kas šeštas COVID-19 užsikrėtęs žmogus sunkiai serga ir jam pasunkėja kvėpavimas. Vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kurie jau yra sirgę tokiomis ligomis kaip aukštas kraujospūdis, širdies sutrikimai ar diabetas, yra didesnė tikimybė susirgti sunkia ligos forma. Iki šiol mirė apie 2 % užkrėstų žmonių.

COVID-19 perduodamas per kvėpavimo takų lašus, kuriuos žmonės iškvepia kosėdami, čiaudėdami ar kalbėdami. Šiuos lašus kiti žmonės gali įkvėpti arba nuryti tiesiogiai, arba jie gali užteršti paviršius, kurie kelias dienas gali būti infekciniai. Dažniausiai COVID-19 inkubacinis laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 14 dienų, per kurias žmonės jau gali būti infekuoti, neparodydami ligos simptomų.