Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Pirmoji pagalba

Veterinarinėms klinikoms

Rekomenduojama Nemokamas pristatymas

Gripo A+B nustatymo testai DUO INFLUENZA A+B-CHECK-1® (20 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

DUO INFLUENZA A+B-CHECK-1 testas yra greitas kokybinis tyrimas, skirtas gripo A ir B virusams nustatyti iš nosies ar ryklės tepinėlių, nosies aspirato ir nosiaryklės nuoplovų. Tik profesionaliam naudojimui.

Paskirtis: gripo A ir B virusams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: nosies arba ryklės tepinėlis, sinusų aspiratas arba nosiaryklės nuoplovos.

Atitiktis: INFLUENZA A-CHECK-1 aptinka A tipo nukleoproteinus, INFLUENZA B-CHECK-1 aptinka B tipo nukleoproteinus.

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

  1. Testo kasetės: 20 vnt.

  2. Tamponai: 20 vnt.

  3. Filtravimo mėgintuvėliai (su dangteliais): 20 vnt.

  4. Buteliukas su skiedikliu: 2 vnt.

  5. Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

_________________________________________________________________________________

Gripas yra dažnai pasitaikanti ir, paprastai, savaime praeinanti ūmi kvėpavimo takų infekcija. Liga prasideda greitai ir pagrindiniai jos simptomai yra karščiavimas, raumenų skausmai, galvos skausmas, bendras negalavimas ir kosulys. Ūminė ligos forma praeina vidutiniškai per tris dienas, tačiau kosulys ir bendras negalavimas gali neišnykti keletą savaičių. Vyresnio amžiaus žmonės ir pacientai, sergantys lėtinėmis plaučių ir širdies ligomis, yra labiau linkę į komplikacijas, įskaitant virusinį ir bakterinį plaučių uždegimą, vidurinės ausies infekciją, sinusitą ir lėtinių kvėpavimo takų ligų paūmėjimą (1). Gripas yra itin užkrečiamas, nes virusas plinta lašeliniu būdu per orą. Gripo virusai priskiriami Orthomyxoviridae šeimai. Viena iš jos genčių yra gripas, turintis tris porūšius (A, B ir C) (2). Du porūšiai – A ir B – žmonėms sukelia rimtą infekciją: g ripas A yra labiau paplitęs ir juo sergama sunkiau. Amantadino chlorhidratas ir neseniai pradėtas vartoti rimantadinas veiksmingai gydo šią infekciją. Skiepai išlieka veiksmingiausia prevencine priemone.