Veterinarinėms klinikoms

Kalcio ir vitamino D3 kompleksas + Vitamino D trūkumo testas (nuo 3 metų)

40.72 € / vnt. 45.25 € / vnt.

Jūs sutaupote 4.53 €

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 50 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 10 vnt.

Aprašymas

Kalcio ir vitamino D3 kompleksas

Vartojimas: 3 kapsulės per dieną prieš valgį ar valgio metu užgeriant skysčiu. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kalcis, vitaminas D3 ir vitaminas K2 yra svarbūs kaulams ir jų stiprumui. Kalcis yra kaulinio audinio statybinė medžiaga, o vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje ir normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą. Dėl mažo kaulų tankio padidėja osteoporozės nulemtų kaulų lūžių rizika. Bėgant metams vyksta visiškai normalus procesas – prarandamas mineralinių medžiagų kiekis kauluose. Šis procesas ypač būdingas menopauzės sulaukusioms moterims. Siekiant išsaugoti kaip galima geresnį kaulų tankį ir sumažinti osteoporozės sukeliamų kaulų lūžių riziką, labai svarbi yra mityba, praturtinta kalciu ir vitaminu D3.MyCare Vitamino D testas, tai greitas imunochromatografinis testas skirtas nustatyti 25-OH Vitamino D bendrą lygį iš žmogaus kraujo. Testo nustatymo ribinė vertė 30 ng/mL ± 4 ng/mL.

Vitamino nepakankamumas yra susijęs su tokiomis ligomis:

 1. Osteoporozė.

 2. Išsėtinė sklerozė.

 3. Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

 4. Nėštumo komplikacijos.

 5. Diabetas.

 6. Depresija.

 7. Insultas.

 8. Autoimuninės ligos.

 9. Gripas.

 10. Įvairūs vėžiai.

 11. Infekcinės ligos.

 12. Alzheimeris.

 13. Nutukimas.

 14. Padidėjęs mirtingumas ir t.t.