Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

COVID-19 Greitasis antigeno testas AcroBiotech (20 vnt.)

23.96 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

COVID-19 antigeno greitasis testas yra greitasis chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai aptikti SARS-CoV-2 antigenus, esančius žmogaus nosiaryklėje.

Tik profesionaliam naudojimui in vitro diagnostikai.

COVID-19 antigeno greitasis testas (nazofaringo tamponas) yra greitas chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai aptikti SARS-CoV-2 antigenus žmogaus nosiaryklės tepinėlių mėginiuose iš asmenų, kuriems įtariama SARS-CoV-2 infekcija, kartu su klinikiniu vaizdu ir rezultatais, kitų laboratorinių tyrimų.

Ūminės infekcijos fazės metu antigenas paprastai aptinkamas viršutinių kvėpavimo takų mėginiuose. Teigiami rezultatai rodo viruso antigenų buvimą, tačiau norint nustatyti infekcijos būklę būtina klinikinė koreliacija su paciento istorija ir kita diagnostine informacija. Teigiami rezultatai neatmeta bakterinės infekcijos ar koinfekcijos su kitais virusais. Aptiktas sukėlėjas gali būti ne tikra ligos priežastis.

Neigiami rezultatai neužkerta kelio SARS-CoV-2 infekcijai ir neturėtų būti naudojami kaip vienintelis gydymo ar paciento valdymo sprendimų pagrindas. Neigiami rezultatai turėtų būti traktuojami kaip numanomi ir patvirtinami molekuliniu tyrimu, jei reikia paciento gydymui. Neigiami rezultatai turėtų būti vertinami atsižvelgiant į paciento neseniai patirtą poveikį, istoriją ir klinikinius požymius bei simptomus, atitinkančius COVID-19.


Paskirtis: COVID -19 iš antigenų nustatymui

Mėginio tipas: nosiaryklė

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetė 20 vnt

Instrukcija 1 vnt

Procedūros kortelė 1 vnt

Ekstrahavimo buferis 20 vnt

Ektrahavimo vanzdeliai ir antgaliai (Pasirinktinai) 20 vnt

Darbo vieta 1 vnt


Gamintojas: Acro Biotech, JAV

Dėl testų įsigijimo medicinos įstaigoms kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt