Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Prekių be defektų grąžinimas

Kai grąžinama prekė be defektų (prekė turi būti nesugadinta ir jos pakuotė nepažeista), gavę prekę ir ją patikrinę pervedame klientui sumokėtus pinigus į nurodytą banko sąskaitą (ar kitu susitartu būdu). Siuntos gabenimo išlaidas apmoka klientas.

Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 7 kalendorines dienas, tačiau tik tada, jei prekės įpakavimas nepažeistas. Pagal LR seimo įsakymą Nr. 217/18, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika ir tualetiniai preparatai, spausdintos knygos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai.

Prekių su defektais grąžinimas

Kai prekės pakeitimo priežastis - klientui prekė buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo ar transportavimo brokas) - prekę pakeičiame kita tokia pačia preke. Šiuo atveju siuntos gabenimo išlaidas apmokame mes.

Telefono numeris

+370 5 2151418

Elektroninis paštas

info@diagnostikostestai.lt

Susisiekite su mūsų administracija el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba skambindami telefonu +370 5 2151418 dėl patogios dienos ir laiko, kada prekę (-es) paims siuntų gabenimo tarnyba arba Jūs kitu būdu pristatysite mums į sandėlį adresu T. Ševčenkos g. 16, II korpusas, Vilnius.