Prekių be defektų grąžinimas

Kai grąžinama prekė be defektų (prekė turi būti nesugadinta ir jos pakuotė nepažeista), gavę prekę ir ją patikrinę pervedame klientui sumokėtus pinigus į nurodytą banko sąskaitą (ar kitu susitartu būdu). Siuntos gabenimo išlaidas apmoka klientas.

Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 7 kalendorines dienas, tačiau tik tada, jei prekės įpakavimas nepažeistas. Pagal LR seimo įsakymą Nr. 217/18, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika ir tualetiniai preparatai, spausdintos knygos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai.

Prekių su defektais grąžinimas

Kai prekės pakeitimo priežastis - klientui prekė buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo ar transportavimo brokas) - prekę pakeičiame kita tokia pačia preke. Šiuo atveju siuntos gabenimo išlaidas apmokame mes.

Telefono numeris

+370 5 2151418

Elektroninis paštas

info@diagnostikostestai.lt

Susisiekite su mūsų administracija el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba skambindami telefonu +370 5 2151418 dėl patogios dienos ir laiko, kada prekę (-es) paims siuntų gabenimo tarnyba arba Jūs kitu būdu pristatysite mums į sandėlį adresu T. Ševčenkos g. 16, II korpusas, Vilnius.