Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Rekomenduojama

Daugiafunkcinis rinkinys gyvūnų priežiūrai

41.20 € / vnt. 51.50 € / vnt.

Jūs sutaupote 10.30 €

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 3 vnt.

Aprašymas

Jei norite rūpintis savo augintiniu, naminių gyvūnėlių priežiūros rinkinys T4 yra geriausias pasirinkimas.


„Multi pet“ rinkinyje yra elektroninė rankena ir 4 nuimami įrankiai, įskaitant letenos šepetį, plaukų kirpimo mašiną, dantų šepetėlį ir nagų frezavimo mašiną.

Uždėkite juos ant elektroninio laikiklio, pasirinkite darbo jėgą (žemą, vidutinę, didelę) ir pradėkite rūpintis savo augintiniu.


Trys kintamos darbo jėgos

Naudodami prietaisą, galite keisti stiprumą pagal poreikį, įskaitant mažą, vidutinį ir aukštą. Ilgai spausdami mygtuką 2 sekundes, rankena pradės veikti, kiekvienas kitas trumpas paspaudimas pakeis stiprumą, dar kartą ilgai paspauskite, kad išjungtumėte rankeną.


Kirpimas

Kirpimo mašina padės jums lengvai pakirpti savo augintinio plaukus ant kūno, ausų ar letenų. Papildomi 3 greičio režimai, kuriais galite lengvai tvarkyti su vidutiniais ir ilgais plaukais.


Dantų valymas

360 laipsnių besisukantis šepetėlis: įjungus mygtuką, šepetys pradeda suktis 360, todėl labai lengva ir patogu išvalyti augintinių dantis. Nuvalykite augintinio dantis, efektyviai pašalinkite maisto likučius, išvengsite dantenų ligų ir burnos infekcijų.


Pėdų valymas

Gyvūnai mėgsta lipti baldais ir lovomis, nešvarūs pėdsakai visada erzina. Naudodami silikoninį šepetėlį su minkštais šereliais, galite greitai pašalinti purvinas augintinio letenas nuo purvo ar smėlio. Dangtelis pagamintas iš minkšto ir draugiško silikono, kad nedirgintų jūsų augintinio letenų ir odos. Taip pat šis šepetėlis puikiai tinka įtrinti augintinio pagalvėles kremu.


Nagų frezavimo mašina

Frezavimo mašina, leidžianti lengvai apkarpyti nagus, nesužalojant gyvūnų odos. Saugiai apipjaukite, formuokite ir išlyginkite.


IPX6 atsparus vandeniui: rankena ir įrankiai yra atsparūs vandeniui, todėl patogu juos valyti vandeniu.

Ilgas darbo laikas: Dėl įmontuotos 2000mAh akumuliatoriaus, jis gali veikti nuo 4 iki 5 valandų po vieno pilno įkrovimo. Elektroninis laikiklis įkraunamas USB laidu, kuris yra pakuotėje.


Specifikacija

balta spalva

Dydis:

Rankena: 11,5 cm

Pėdų valiklis: 3,5 cm

Plaukų kirpimo mašina: 2,9 cm

Dantų šepetėlis: 12 cm

Nagų trintuvas: 3 cm

Svoris: 209 g


Pakuotės turinys:

1x elektroninis laikiklis

1x letenų valymo šepetėlis

1x dantų šepetėlis

1x plaukų kirpimo mašina

1x nagų frezavimo mašina

1x USB laidas


Gamintojas: OROMED, Lenkija