Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Evidence® Nėštumo testas

4.02 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

EVIDENCE® greitai atliekamas nėštumo testas, skirtas nustatyti hCG kiekį šlapime ir diagnozuoti nėštumą.


Evidence® testą galima atlikti nuo pirmos menstruacijų vėlavimo dienos, tačiau labai ankstyvu nėštumo periodu (8-10 dienų po apvaisinimo) rekomenduojama naudoti pirmąjį rytinį šlapimą. Teigiamas testo rezultatas reiškia, kad šlapime aptikta 25 mIU/mL (arba daugiau) HCG hormono ir jus esate nėščia.


Mėginio tipas: šlapimas


Evidence® testo privalumai:

Testas gali būti atliekamas bet kurioje jums patogioje vietoje;

Testą atlikti yra labai paprasta, nereikalauja jokių papildomų įgūdžių;

Rezultatai yra žinomi jau po 5 min;

Testo tikslumas 99,99 %


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

_________________________________________________________________________________

Moteriai pastojus jos organizme pradedamas gaminti žmogaus chorioninis gonadotropinis hormonas (hCG), kuris išskiriamas į šlapimą ir ilgainiui jo koncentracija šlapime padidėja. EVIDENCE® nėštumo testas skirtas aptikti hCG hormoną šlapime. EVIDENCE® nėštumo teste naudojama pora antikūnų specifiniam hCG hormono nustatymui šlapime, kurio koncentracija yra 25 mIU/ml (nustatyta pagal P.S.O.* nuoroda.) arba aukštesnė. EVIDENCE® nėštumo testas nustato hCG hormoną šlapime. *Pasaulio Sveikatos Organizacija


Dėl tam tikrų vaistų, kurių sudėtyje yra hCG arba kurie vartojami kartu su hCG (pavyzdžiui, Pregnyl, Porfasi, Pergonal), ir retai diagnozuojamos medicininės būklės gali atsirasti klaidingai teigiamas rezultatas. Alkoholis, analgetikai, antibiotikai, kontraceptinės tabletės, hormonų preparatai, kuriuose yra klomifeno citrato (pavyzdžiui, Clomid, Serophen) arba skausmą malšinantys vaistai testo rezultatui įtakos neturi. Testo rezultatas gali būti klaidingai teigiamas, jei per paskutiniąsias 8 savaites Jūs patyrėte persileidimą, darėte abortą ar pagimdėte. Taip gali atsitikti dėl to, kad dėl buvusio nėštumo testas gali aptikti Jūsų organizme esantį hCG.