Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama Nemokamas pristatymas

Greitasis COVID-19 Ag+lnfluenza A/B Testas NADAL® (25 vnt)

Dėl šios prekės įsigijimo ir pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Greitasis COVID-19 Ag+lnfluenza A/B Testas NADAL®


NADAL® COVID-19 Ag + gripo A/B testas yra šoninis srauto chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas vienu metu kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2, taip pat A ir B tipo gripo viruso nukleoproteinų antigenus žmogaus nosiaryklės mėginiuose. Šis tyrimas yra skirtas naudoti kaip pagalbinė priemonė SARS-CoV-2, taip pat gripo A ir B tipo viruso infekcijų diagnozei.

Atkreipkite dėmesį, kad viruso nukleoproteinų antigenų koncentracija ligos metu gali skirtis ir gali nukristi žemiau tyrimo aptikimo ribos. Remiantis neigiamais tyrimo rezultatais, negalima atmesti galimo tiriamųjų užkrečiamumo. Testo procedūra nėra automatizuota ir jai nereikia specialaus mokymo ar kvalifikacijos.


Paskirtis: COVID -19 iš antigenų ir gripo A/B nustatymui

Mėginio tipas: nosiaryklė

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

COVID-19 Ag+ gripo A/B testo kasetės (25 vnt);

Buferinis tirpalas su lašinamais dangteliais (25 vnt);

Reagento laikiklis 1 vnt

Instrukcijos lapelis 1 vnt;


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

Dėl testų įsigijimo medicinos įstaigoms kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

_______________________________________________________________________________

COVID-19 (koronavirusų liga) infekcinė liga, kurią sukelia neseniai atrastas koronavirusas SARS-CoV-2. Dažniausi COVID-19 simptomai yra karščiavimas, sausas kosulys, nuovargis, skreplių gamyba, dusulys, gerklės skausmas ir galvos skausmas. Kai kuriems pacientams gali pasireikšti mialgija, šaltkrėtis, pykinimas, nosies užgulimas ir viduriavimas. Šie simptomai prasideda palaipsniui ir daugeliu atvejų yra lengvi. Kai kurie žmonės užsikrečia, bet nesukelia jokių simptomų ir nesijaučia blogai. Dauguma žmonių (apie 80%) pasveiksta po ligos be specialaus gydymo. Maždaug kas šeštas COVID-19 užsikrėtęs žmogus sunkiai serga, jiems pasunkėja kvėpavimas. Vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kurie serga tokiomis ligomis kaip aukštas kraujospūdis, širdies problemos ar diabetas, yra didesnė tikimybė susirgti sunkia liga.

COVID-19 perduodamas per kvėpavimo takų lašus, kuriuos infekuoti žmonės iškvepia kosėdami, čiaudėdami ar kalbėdami. Daugumai COVID-19 inkubacinis laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 14 dienų, per kuriuos žmonės jau gali būti infekuoti, neparodydami ligos simptomų. Gripas yra labai užkrečiama viršutinių kvėpavimo takų virusinė infekcija, kuriai būdingas antigenų kintamumas, sezoniškumas ir poveikis visai populiacijai. Iš dviejų pagrindinių gripo virusų tipų (A ir B) gripo A potipius skiria paviršiaus glikoproteinų (hemagliutinino ir neuraminidazės) antigeno kintamumas. A gripo virusas yra labiausiai paplitęs ir susijęs su sunkiausiomis epidemijomis. Gripas gali sukelti sunkių komplikacijų, tokių kaip bronchitas ar pneumonija, ypač vaikams, pagyvenusiems žmonėms ir sergantiems lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis. Tačiau dažniausiai tai pasireiškia kaip lengva virusinė infekcija, kurią perneša kvėpavimas, čiaudėdamas ar kosėdamas. Yra daugybė kitų virusinių infekcijų, kurios gali imituoti gripo simptomus, todėl būtina atlikti laboratorinius tyrimus, kad būtų galima atskirti jį nuo kitų ūminių kvėpavimo takų infekcijų.