Kitos prekės

Veterinarinėms klinikoms

Maisto papildas beglitiminei dietai Gluten Enzym + Calcium

Rekomenduojama
Maisto papildas beglitiminei dietai Gluten Enzym + Calcium

14.90 € / vnt.

-
+
Prekė sandėlyje

Aprašymas

Gluten Enzym + Calcium

Maisto papildas, sukurtas pagelbėti žmonėms, besilaikantiems beglitiminės dietos. Jo sudėtyje yra kalcio ir ypatingo fermento proliloligopeptidazės, padedančio suskaidyti glitimą.


Vartojimas: Gluten Enzym + Calcium vartojimas: suaugusiems gerti po 1-2 kapsules kiekvieno valgio metu. Kapsules užgerti vandeniu. Vaikams iki 18 metų nerekomenduojamas. Šis maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas! Neviršyti rekomenduojamos paros dozės! Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Pakuotė: 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 14 g


Gluten Enzym + Calcium Dr. Wolz yra tinkamas pasirinkimas visiems, besilaikantiems beglitiminės dietos ir norintiems pagelbėti savo virškinimui. Tai pasiekiam ne vien sudėty esančio kalcio, kuris yra itin svarbus virškinimo funkcijai, dėka, bet ir fermento proliloligopeptidazės, kuris skaido glitimą, pagalba. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) oficialiai išbandė šio fermento veikimą ir nustatė, kad jis yra saugus vartoti.


Sudedamosios dalys: Kapsulės turinys: kalcis iš koralinių dumblių (Lithothamnium sp.), proliloligopeptidazė 32%. Kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė.

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį
3 kapsulėse
6 kapsulėse
RMV* 3 kapsulėse
RMV* 6 kapsulėse
Kalcis
120 mg
240 mg
15%
30%
Proliloligopeptidazė
180 mg 
(104.400 PPI**)
360 mg
(208.800 PPI**)
--


*Referencinė maistinė vertė procentais
– Referencinė maistinė vertė nenustatyta
** Proteazės pikomoliai

Be želatinos, laktozės, fruktozės ir dažiklių.