Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Mobili auklė KT - BABY - MONITOR

25.83 € / vnt. 36.90 € / vnt.

Jūs sutaupote 11.07 €

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 3 vnt.

Aprašymas

Mobili auklė KT - BABY - MONITOR

Dėka elektronės auklės jūs palaikysite nuolatinį ryšį su vaiku ir būsite informuoti apie jų savijautą, bet kuriuo metu. Tokiu būdu vaikų kambaryje visada "budri ausis", netrukdant mažyliui ramaus miego. 
 
Dėl integruoto ekologinio režimo maža radiacija ir energijos taupymas. Dėl intelektualaus įjungimo per triukšmą kūdikio monitorius įsijungia tik tada, kai kūdikis skleidžia triukšmą. Kol nebus girdimas garsas, kūdikio monitorius išliks miego režime. Tai ne tik sumažina energijos suvartojimą, bet ir sumažina kūdikio monitoriaus spinduliuotę iki 0%.
 
Saugus ryšys užtikrinant aiškų garsą, naudoja 2 kanalų analoginę technologiją. Kūdikių monitoriuje yra du dažnio kanalai, iš kurių galima rinktis. Tai ypač svarbu, jei pašaliniai signalai trukdo priimti įrenginį. Itin jautrus mikrofonas aiškiai suvokia net labai tylų garsą. Tokiu būdu jūs esate nedelsiant informuojamas apie mažiausią bundančio vaiko aktyvumą.
 
Kūdikių monitorius, kurio nuotolis yra iki 200 m, suteikia pakankamą judėjimo laisvę namuose ir sode, tačiau garantuoja puikų pranešimą apie vaikų veiklą. Patogaus dizaino ir diržo segtuko dėka pagrindinį elementą galima patogiai pritvirtinti prie drabužių, neribojant jo veikimo. 
 
Nepriklausomybė nuo maitinimo šaltinių dėl pasirenkamos akumuliatoriaus energijos. Elektroninę auklę gali maitinti tiek maitinimo šaltinis, tiek akumuliatorius.


Kitos KT - BABY - MONITOR mobilios auklės savybės:

Dvikrypčio ryšio funkcija.

Reguliuojamas garso lygis.

LED šviesos indikatorius nurodo, ar prietaisas veikia.  

Mažos energijos sąnaudos.

Aukšta signalo kokybė be trukdžių.

Ypač jautrus mikrofonas.

Pakuotėje: 2 adapteriai, 3xAAA šarminės baterijos, vartotojo instrukcija, garantinis talonas.

Prietaisui suteikiama 1 metų garantija.