Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Respiracinio sincitinio viruso nustatymo testai RSV-CHECK-1® (20 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

RSV-CHECK-1 respiracinio sincitinio viruso (RSV) nustatymo testas skirtas profesionaliam naudojimui


Paskirtis: respiraciniam sincitiniam virusui nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: nosiaryklės arba ryklės tepinėlis.

Jautrumas/Specifiškumas: 86%/94%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 20 vnt.

Vienkartinės pipetės: 20 vnt.

Tamponai: 20 vnt.

Buteliukas su skiedikliu: 2 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

_________________________________________________________________________________

Respiracinis sincitinis virusas (RSV) yra svarbiausia kūdikių ir mažų vaikų plaučių uždegimo bei bronciolito priežastis (1, 2). Kaip ir kiti respiraciniai virusai, RSV sukelia įvairias kvėpavimo takų ligas, iš kurių dažniausia yra peršalimas ir gausi rinorėja.

Nuo 1 iki 2 % užsikrėtusių kūdikių būtina hospitalizuoti. Sunkiausia ligos forma pasireiškia pirmaisiais gyvenimo metais ir pacientams, sergantiems širdies bei plaučių ligomis. Iš normalios sveikatos būklės kūdikių ir vaikų organizmo virusas pasišalina per 2–3 savaites (per 1–2 savaites po to, kai vaikas paguldomas į ligoninę) (3). Tai labai lengvai plintantis virusas, kuriam neatsparus nei ligoninės personalas, nei pacientai, todėl RSV pripažintas dažniausia hospitalinių infekcijų priežastimi vaikų ligoninėse.

Hall, Taber ir jų kolegų tyrimai parodė, kad RSV sukeltas bronchiolitas ir plaučių uždegimas gali būti sėkmingai išgydytas aerozoliniu ribavirinu (4, 5). Dėl šios išvados tikslus ir greitas ligos atvejų diagnozavimas, taikant laboratorinius metodus, tapo svarbia vaikų slaugos ligoninėse dalimi.