Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rota ir adeno virusų nustatymo testai NADAL® (10 vnt.)

24.16 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 6 vnt.

Aprašymas

NADAL® testas rotavirusui ir adenovirusui nustatyti – tai greitos diagnostikos vaizdinis imunotestas, skirtas kokybiniam rotaviruso ir adenoviruso aptikimui žmogaus išmatose. Testas gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė diagnozuoti rotaviruso ir adenoviruso infekcijas. Testas yra skirtas tik profesionaliai in vitro diagnostikai.


Paskirtis: rotavirusinei ir adenovirusinei infekcijoms nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: išmatos.

Jautrumas/Specifiškumas: 99,1%/99,9%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 10 vnt.

Mėgintuvėliai mėginių surinkimui ir praskiedimui: 10 vnt.

Vienkartinės pipetės labai skystų mėginių surinkimui: 10 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

Rotavirusas yra labiausiai paplitęs patogenas, sukeliantis ūminį gastroenteritą (dažniausiai vaikams). Šio viruso nustatymas 1973 metais ir jos sąsajos su kūdikių gastroenteritu yra labai svarbus pasiekimas tiriant ųminį nebakterinės kilmės gastroenteritą. Rotavirusas perduodamas oraliniu–fekaliniu būdu; ligos inkubacinis periodas yra 1–3 dienos. Nors siekiant nustatyti antigenų buvimą geriausia naudoti ūminius, surinktus tarp antros ir penktos ligos dienos, rotavirusą įmanoma aptikti tol, kol tęsiasi viduriavimas. Rotavirusinis gastroenteritas gali lemti į rizikos grupę patenkančių asmenų mirtį, pavyzdžiui, kūdykių, pagyvenusių žmonių ir pacientų su nusilpusia imunine sistema.

Ūmus viduriavimas yra pagrindinė mažų vaikų sergamumo priežastis visame pasaulyje ir pirmaujanti jų mirties priežastis besivystančiose šalyse. Tyrimai parodė, kad žarnyno adenovirusai, pavyzdžiui, Ad40 ir Ad41, taip pat yra viena iš pagrindinių vaikų viduriavimo priežasčių – antra pagal paplitimą priežastis, nusileidžianti tik rotavirusams. Šie virusiniai patogenai aptinkami visame pasaulyje ir gali sukelti viduriavimą vaikams ištisus metus. Infekcijomis dažniausiai užsikrečia jaunesni nei dvejų metų amžiaus vaikai, tačiau taip pat jos buvo nustatytos visų amžiaus grupių pacientams. Išsamesni tyrimai rodo, kad adenovirusai yra susiję su 4–15 % visą hospitalizacijos dėl virusinio gastroenterito atvejais.

Greita ir tiksli adenoviruso sukelto gastroenterito diagnozę yra naudinga nustatant gastroenterito etiologiją ir parenkant atitinkamą pacientų gydyma. Kiti diagnostiniai metodai, pavyzdžiui, elektronė mikroskopija (EM) ir nukleorūgščių hibridizacija yra brangūs ir reikalauja daug darbo jėgos. Dėl to, kad adenovirusinės infekcijos gali savaime praeiti, tokie brangūs ir daug darbo jėgos reikalaujantys tyrimai gali būti nebūtini.