Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rota viruso nustatymo testai NADAL® (10 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

nal von minden NADAL® testas rotavirusui nustatyti – tai greitos diagnostikos imunochromatografinis testas, skirtas kokybiniam rotaviruso infekcijos aptikimui žmogaus išmatose. Testas yra skirtas tik profesionaliai in vitro diagnostikai.


Paskirtis: rotavirusinei infekcijai nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: žmogaus išmatos.

Jautrumas/Specifiškumas: 96,3%/99,9%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 10 vnt.

Mėgintuvėliai su skiedikliu: 10 vnt.

Vienkartinės pipetės mėginių surinkimui: 10 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

Rotavirusas yra labiausiai paplitęs patogenas, sukeliantis ūminį gastroenteritą (dažniausiai vaikams). Šio viruso aptikimas 1973 metais ir jo sąsajos su kūdikių gastroenteritu nustatymas yra labai svarbus pasiekimas tiriant ūminį nebakterinės kilmės gastroenteritą. Rotavirusas perduodamas oraliniu–fekaliniu būdu; ligos inkubacinis periodas yra 1–3 dienos. Nors siekiant nustatyti antigenų buvimą geriausia naudoti ėminius, surinktus tarp antros ir penktos ligos dienų, rotavirusą įmanoma aptikti tol, kol tęsiasi viduriavimas. Rotavirusinis gastroenteritas gali lemti į rizikos grupę patenkančių asmenų mirtį, pavyzdžiui, kūdikių, pagyvenusių žmonių ir pacientų su nusilpusia imunine sistema.

Vidutinio klimato juostose rotaviruso infekcijos pasitaiko daugiausia žiemą. Yra gauta pranešimų apie endeminį sergamumą ir epidemijas, palietusias tūkstančius žmonių. Iki 50 % ištirtų mėginių, paimtų iš hospitalizuotų vaikų, sirgusių ūminėmis žarnyno ligomis, buvo teigiami dėl rotaviruso. Virusas dauginasi ląstelių branduoliuose ir linkęs sukelti tipinį citopatinį poveikį (CPE). Atsižvelgiant į tai, kad itin sunku išauginti rotaviruso pasėlį, siekiant diagnozuoti infekciją paprastai neatliekamas viruso izoliavimas. Vietoj to, yra sukurti įvairūs metodai, skirti nustatyti rotavirusą išmatose.

NADAL® testas rotavirusui nustatyti – tai greitos diagnostikos imunochromatografinis testas, skirtas kokybiniams rotaviruso infekcijos aptikimui žmogaus išmatose, kurį naudojant rezultatas gaunamas po 10 minučių. Teste naudojami rotavirusui būdingi antikūnai selektyviai aptikti rotavirusą žmogaus išmatų ėminiuose.