Kitos prekės

Veterinarinėms klinikoms

Skrandžio testas PYLORI-Screen®

Skrandžio testas PYLORI-Screen®

8.30 € / vnt.

-
+
Prekė sandėlyje

Liko tik 8 vnt.

Aprašymas

Greitos diagnostikos testas skirtas Helicobacter pylori antikūnų detekcijai


PYLORI testas – tai greitas imunochromatografinis testas, skirtas H. pylori antikūnų nustatymui. H. pylori – tai bakterija, kuri yra viena iš pagrindinių skrandžio ir žarnyno ligų priežastimi. H. pylori gali sukelti lėtinį gastritą, skrandžio opas arba virškinimo trakto vėžinius susirgimus.


H. pylori buvimo simptomai:

  1. Kartotinis skrandžio arba žarnyno skausmas.

  2. Skrandžio maudimas.

  3. Gastroezofaginis refliuksas (rėmuo, deginimo skausmas ar diskomfortas, gali pereiti į pilvo, krūtinės, ar gerklės skausmą, gali atsirasti rūgštus arba kartus skonis burnoje).


PYLORI testo privalumai:

  1. Testas gali būti atliekamas, bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje, netgi jūsų namuose.

  2. Testą atlikti yra labai paprasta, nereikia jokių papildomų įgūdžių.

  3. Rezultatai žinomi jau po 10 min.

  4. Testo tikslumas 90 %.


PYLORI tyrimas suteikia:

  1. Galimybę reguliariai tikrinti savo sveikatą.

  2. Galimybę aptikti bakteriją ankstyvoje stadijoje ir išvengti komplikacijų.

  3. Galimybę pasikonsultuoti su daktaru arba vaistininku dėl tolimesnio gydymo.


Mėginio tipas: kraujas.

Gamintojas: VedaLab, Prancūzija


KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI


Kaip veikia PYLORI-Screen® ?

Dėl skrandžio epitelyje esančių Helicobacter pylori bakterijų imuninė sistema ima gaminti specifinius antikūnus. Šie cirkuliuojantys antikūnai sugeba atpažinti bakterijas ir prilipti prie jų. PYLORI-Screen® testu kraujyje aptinkami būtent šie specifiniai antikūnai, kurie rodo, kad organizme yra bakterijų.Kada reikėtų atlikti šį testą?

PYLORI-Screen® testą reikėtų atlikti tuomet, jei pakartotinai jaučiate skrandžio ar žarnyno skausmą (skrandžio maudimą, rūgšties refliuksą). Testą galima atlikti bet kuriuo paros metu.


Ar testo rezultatai gali būti klaidingi?

Jeigu kruopščiai laikomasi nurodymų, rezultatai yra tikslūs. Tačiau rezultatai gali būti klaidingi, jeigu prieš atliekant tyrimą PYLORI-Screen® testo plokštelė sušlapo arba į mėginiui skirtą šulinėlį buvo sulašinta nepakankamai kraujo. Dėžutėje pateikiama plastikinė pipetė leidžia užtikrinti tinkamą surenkamo kraujo mėginio tūrį.


Kaip interpretuoti testo rezultatus, jeigu skiriasi juostelių spalvos intensyvumas?

Juostelės spalvos intensyvumas neturi jokios įtakos rezultatų interpretavimui. Juostelės turi būti tolygios ir aiškiai matomos. Testo rezultatas yra teigiamas, nepaisant testo juostelės spalvos intensyvumo.


Kam reikalinga juostelė, atsirandanti po raide C (kontrolė)?

Jei atsiranda ši juostelė, tai rodo, kad testas atliekamas tinkamai.


Jei aš vertinsiu rezultatus praėjus daugiau kaip 15 minučių, ar rezultatas bus patikimas?

Ne. Testo rezultatą reikia vertinti praėjus 10 minučių po skiediklio sulašinimo. Rezultatas yra patikimas praėjus ne daugiau kaip 15 minučių.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra teigiamas?

Jei testo rezultatas yra teigiamas, tai reiškia, kad Jūsų kraujyje yra antikūnų Helicobacter pylori bakterijoms, todėl turite kreiptis į gydytoją ir parodyti testo rezultatus. Tada gydytojas nuspręs, ar reikia atlikti papildomus tyrimus, nes antikūnų Helicobacter pylori gali būti likę po ankstesnės išgydytos infekcijos.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra neigiamas?

Jeigu testo rezultatas yra neigiamas, tai reiškia, kad kraujo mėginyje neaptikta antikūnų Helicobacter pylori bakterijoms. Tačiau jei skrandžio skausmas ar refliuksas nepraeina, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.


Koks yra PYLORI-Screen® testo tikslumas?

PYLORI-Screen® testas yra labai tikslus, jį šios srities specialistai naudoja daugiau kaip 10 metų. Vertinimo ataskaitos atskleidžia, kad mažiausiai 90 proc. atvejų testo rezultatai sutampa su referentiniais metodais atliktų testų rezultatais. Nors testas yra patikimas, klaidingi teigiami ar klaidingi neigiami rezultatai gali būti aptikti.