Kitos prekės

Veterinarinėms klinikoms

Skydliaukės testas moterims THYRO-Check®

Skydliaukės testas moterims THYRO-Check®

29.50 € / vnt.

-
+
Prekė sandėlyje

Aprašymas

Greitos diagnostikos testas skirtas susilpnėjusios skydliaukės būklei nustatyti.


Testu THYRO-Check® nustatomas skydliaukę stimuliuojantis hormonas (TTH). Pagal TTH lygį kraujyje galima sužinoti funkcinę skydliaukės būklę. Sveiko žmogaus TTH koncentracija kraujyje turi būti > 5 µIU/mL. Teigiamas rezultatas reiškia, kad hormono kiekis viršija normą ir jums nedelsiant reikia kreiptis į gydytoją.


THYRO-Check® rekomenduojama atlikti esant šiems simptomams:

 1. Pastovus nuovargio jausmas.

 2. Depresijos būsena.

 3. Šalčio pojūtis.

 4. Nenormalus svorio priaugimas.

 5. Išsausėjusi oda, lūžinėjantys plaukai.

 6. Nuolatinis vidurių užkietėjimas.

 7. Nereguliarus menstruacijų ciklas.


THYRO-Check® testo privalumai:

 1. Testas gali būti atliekamas bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje, netgi jūsų namuose.

 2. Testą atlikti yra labai paprasta, nereikia jokių papildomų įgūdžių.

 3. Rezultatai yra žinomi jau po 10 min.

 4. Testo tikslumas 95,5%.


THYRO-Check® tyrimas suteikia:

 1. Galimybę nuolat tikrinti savo sveikatą.

 2. Galimybę pasikonsultuoti su daktaru arba vaistininku dėl tolimesnio gydymo.


Mėginio tipas: kraujas.

Gamintojas: VedaLab, Prancūzija


KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI


Kaip veikia THYRO-Check® ?

Skydliaukę stimuliuojantis hormonas (ТТH) aktyvina skydliaukę. Todėl teigiamo rezultato atveju ТТH kiekis, didesnis kaip 5 μIU/ml, dažniausiai yra susilpnėjusios skydliaukės funkcijos (hipotirozės) požymis.


Kada reikėtų atlikti šį testą?

Atsiradus pastoviems hipotirozės simptomams, pavyzdžiui, nuovargiui, depresijai ar šalčio pojūčiui, didėjant svoriui, išsausėjus odai, lūžinėjant plaukams, esant nuolatiniams vidurių užkietėjimui arba nereguliariam menstruacijų ciklui moterims, rekomenduojama atlikti THYRO-Check® atrankinį testą. THYRO-Check® testą galima atlikti bet kuriuo paros metu. Tačiau THYRO-Check® testo nereikėtų atlikti, jei vartojama vaistų, kuriuose yra skydliaukės hormonų.


Ar testo rezultatai gali būti klaidingi?

Jeigu kruopščiai laikomasi nurodymų, rezultatai yra tikslūs. Tačiau rezultatai gali būti klaidingi, jeigu prieš atliekant tyrimą THYRO-Check® testo plokštelė sušlapo arba į mėginiui skirtą šulinėlį buvo sulašinta nepakankamai kraujo. Dėžutėje pateikiama plastiko pipetė leidžia užtikrinti tinkamą surenkamo kraujo mėginio tūrį.


Kaip interpretuoti testo rezultatus, jeigu skiriasi juostelių spalvos intensyvumas?

Juostelės spalvos intensyvumas neturi jokios įtakos rezultatų interpretavimui. Juostelės turi būti tolygios ir aiškiai matomos. Testo rezultatas yra teigiamas, nepaisant testo juostelės (T) spalvos intensyvumo.


Kam reikalinga juostelė, atsirandanti po raide C (kontrolė)?

Jei atsiranda ši juostelė, tai rodo, kad testas atliekamas tinkamai.


Jei aš vertinsiu rezultatus praėjus daugiau kaip 15 minučių, ar rezultatas bus patikimas?

Ne. Testo rezultatą reikia vertinti praėjus 10 minučių po skiediklio sulašinimo. Rezultatas yra patikimas praėjus ne daugiau kaip 15 minučių.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas teigiamas? Jei testo rezultatas yra teigiamas, tai reiškia, kad Jūsų kraujyje ТТH kiekis yra didesnis už normalų (5 μIU/ml), todėl Jūs turite kreiptis į gydytoją ir parodyti testo rezultatus. Tada gydytojas nuspręs, kokius papildomus tyrimus reikėtų atlikti.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra neigiamas? Jeigu testo rezultatai yra neigiami, tai reiškia, kad ТТH kiekis yra mažesnis kaip 5 μIU/ml, taigi, yra normalus. Tačiau jei simptomai neišnyksta, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.


Koks yra THYRO-Check® testo tikslumas?

Testas THYRO-Check® yra labai tikslus ir šios srities sveikatos priežiūros specialistų yra naudojamas daugiau kaip 10 metų. Vertinimo ataskaitos atskleidžia, kad atliekant testą gauti rezultatai mažiausiai 95,5 proc. atvejų atitinka referentiniais metodais atliktų testų rezultatus. Nors testas yra patikimas, klaidingi teigiami ar klaidingi neigiami rezultatai gali būti aptikti.