Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Šunų C-reaktyvinio baltymo (CRB) testas (10 vnt) Biopanda Reagents Ltd.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Biopanda šunų C-reaktyvinio baltymo aptikimo greitasis pusiau kiekybinis testas aptinka šunų C–reaktyvinį baltymą (CRB) iš šunų kraujo arba plazmos mėginio. Testas skirtas profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: C-reaktyvinio baltymo aptikimui

Mėginio tipas: kraujas, plazma

Rezultatų laikas: 5 min


Testo rinkinį sudaro:

Suvyniotų folijos maišelių su sausikliu (10 vnt)

Pipečių (10 vnt)

Kapiliarinių vamzdelių (10 vnt)

Buferinių tirpalų (10 vnt)

Spalvų kortelė (1 vnt)

Intrukcijos lapelis (1 vnt)


Gamintojas:Biopanda Reagents Ltd.

__________________________________________________________

C reaktyvus baltymas (CRP) yra pagrindinis šuns ūminės fazės baltymas, kuris gaminasi kepenyse. Sveikų šunų koncentracija yra gana maža, tačiau pastebimas padidėjimas (daugiau nei 50 kartų) greitai atsiranda reaguojant į ūminį uždegimą. Koncentracijos taip pat greitai mažėja, kai uždegimas išnyksta, todėl nuoseklių pokyčių stebėjimas laikui bėgant gali būti naudingas dokumentuojant tam tikro gyvūno uždegimą arba jo pablogėjimą. Ūminės fazės baltymai laikomi įgimto imuninio atsako dalimi ir turi antibakterinį poveikį. Iš tiesų, CRP buvo pavadintas pagal savo gebėjimą prisijungti prie techoinės rūgšties (taip pat žinomos kaip C-polisacharidas) Pneumococcus bakterijų ląstelių sienelėje. Susijungdamas su ląstelės sienele, CRP suaktyvina klasikinį komplemento kelią (C1q), dėl kurio atsiranda bakterijų opsonizacija, kuri skatina fagocitų klirensą. Jis taip pat jungiasi su kitais ligandais, įskaitant fosfatidilcholiną ir membranos lipidus bei pažeistose ląstelėse esančią DNR.