Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Nemokamas pristatymas

Toksoplazmozės Antigeno testas (10 vnt) Biopanda Reagents Ltd.

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Biopanda Toxoplasma gondii Antigeno greitasis kiekybinis testas aptinka Toxoplasma gondii antigeną (Toxo Ag) iš gyvūno išmatų, serumo arba plazmos mėginių. Testas skirtas profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: Toksoplazmozės Antigeno nustatymui

Mėginio tipas: išmatos, serumas, plazma

Rezultatų laikas: 5 - 10 min


Testo rinkinį sudaro:

Suvyniotų folijos maišelių su kasėte, pipete ir sausikliu (10 vnt)
Buferinių mėgintuvėlių (išmatų mėginiams) (10 vnt)
Buferinis mėgintuvėlis (serumo/plazmos mėginiams)  (1 vnt)
Medvilninių tamponų (10 vnt)
Instrukcijos lapelis (1 vnt)

Gamintojas:Biopanda Reagents Ltd.

___________________________________________________________________________________________
Toxoplasma gondii užkrečia visus šiltakraujus gyvūnus, įskaitant žmones, sukeldamas rimtas visuomenės sveikatos problemas ir didelius ekonominius nuostolius gyvulininkystėje. Toksoplazmozės diagnostikai dažniausiai naudojami serologiniai tyrimai apima viso toksoplazmos lizato antigeno (TLA) paruošimą iš tachizoitų.
T. gondii gyvenimo ciklą paprastai galima suskirstyti į du komponentus: seksualinį komponentą ir nelytinį komponentą. Seksualinis komponentas gali pasireikšti tik felidoms, laukinėms ar naminėms katėms, o tai reiškia, kad T. gondii lytinį dauginimąsi gali atlikti tik jų pagrindinis šeimininkas - katės. Nelytinį komponentą galima rasti praktiškai visuose šiltakraujuose gyvūnų šeimininkuose, įskaitant žmones, kates, paukščius, graužikus.