Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

DR. WOLZ CHOLESTERINREDUKTION, 224G

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Cholesterinreduktion yra dietinis produktas iš cholesterolio lygį mažinančių avižų beta gliukanų ir B grupės vitaminų. Remiantis moksliniais tyrimais, šie ingredientai pasižymi vienas kito poveikį sustiprinančiu veiksniu:

  • avižų beta gliukanai mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje;
  • vitaminas B1 palaiko normalų širdies darbą;
  • vitaminas B6 ir vitaminas B12 palaiko normalų raudonųjų kūnelių susidarymą;
  • Fflio rūgštis palaiko normalią homocisteino apykaitą ir normalią kraujo gamybą.


Vartojimas: Per pietus įmaišykite rekomenduojamą paros dozę - 16 g (= 4 nubraukti šaukštai) į pieną, jogurtą ar kitą savo nuožiūra pasirinktą pieno produktą. Galima užbarstyti ant pusryčių mišinio ir valgyti su pienu. 

Cholesterinreduktion geriausias poveikis pasiekiamas vartojant kartu su pieno produktais (pienu, jogurtu). Galima vartoti ir su sutimis ar kitu pasirinktu skysčiu.

Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Grynasis kiekis: 224 g


Esant normaliai cholesterolio koncentracijai sumažėja koronarinių širdies susirgimų rizika.

Cholesterinreduktion gaminamas naudojant avižas iš Skandinavijos, kuriose beta gliukanų kiekis siekia 23 procentus, kai įprastinėse avižose- iki 5 procentų. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad avižų beta gliukanai  mažina cholesterolio kiekį kraujyje, o teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 3 g avižų beta gliukano.


Sudedamosios dalys: avižos (99 %) su 23 % beta gliukanų, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas), folio rūgštis (pteroilmonoglutamo rūgštis), vitaminas B12 (cianokobalaminas).

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį100 g miltelių16 g (rekomenduojamoje paros dozėje)RMV *
Vitaminas B618 mg2,8 mg200%
Vitaminas B114 mg2,2 mg200%
Folio rūgštis2,500 μg5 μg200%
Vitaminas B1231 μg5 μg200%
Beta gliukanai iš avižų23 g3,6 g-

* Referencinė maistinė vertė procentais.
Nurodytos vertės priklauso nuo natūralių produktų skirtumų.
Be glitimo, laktozės, želatinos, dažiklių ir konservantų. Tinka veganams. Tinka sergantiems diabetu.