Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

DR. WOLZ THROMBOFLOW, KAPS. N20

20.00 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Maisto papildas kraujotakai Thromboflow®

Padeda palaikyti normalią trombocitų funkciją ir sveiką kraujotaką


Vartojimas: 1 kapsulė ryte užgeriant stikline vandens. Teigiamam rezultatui pasiekti rekomenduojama vartoti kasdien.

Lėktuvų keleiviams rekomenduojama suvartoti 1 kapsulę likus 1 valandai iki skrydžio pradžios. Nevartoti turintiems alergiją pomidorams ar vynuogėms. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Normali trombocitų funkcija yra svarbi sveikai širdies-kraujagyslių sistemos veiklai. Thromboflow® padeda palaikyti sveiką kraujo plokštelių agregaciją, o tuo pačiu ir sveiką kraujotaką*. Vartojant Thromboflow®slopinamas trombų, daugiausiai susidarančių dėl nepakankamos kraujotakos ar perteklinės trombocitų agregacijos, susidarymas. Thromboflow® rekomenduojamas:

  • besirūpinantiems sveika kraujotaka ir kraujagyslių būkle;
  • žmonėms virš 55 metų amžiaus;
  • keliaujantiems lėktuvu.

Thromboflow® sudėtyje yra specifinis daugiau nei 30 fitocheminių augalinių elementų derinys iš pomidorų, išgaunamas patentuotu švelnios ir tausojančios ekstrakcijos būdu, kuris pasižymi kitomis savybėmis nei vien likopenas (raudonoji pomidorui spalvą suteikianti medžiaga) ir yra ypač gerai toleruojamas. Kiekvienoje kapsulėje taip pat yra 7 mg fitocheminės medžiagos resveratrolio, kuris susidaro iš maždaug 1,5 kg raudonųjų vynuogių.

Sudėtinės medžiagos natūraliai sutinkamos gamtoje, todėl lengvai organizmo įsisavinamos.

* Europos maisto saugos tarnyba (EFSA- European Food Safety Authority) ir Europos Komisija yra patvirtinusios sveikatingumo teiginį „Vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato (VTPK) I ir II variantai „padeda palaikyti normalią trombocitų agregaciją, o tai padeda užtikrinti sveiką kraujotaką”. Europos Komisija pateikia papildomą informaciją vartotojui: „Teigiamas poveikis gaunamas kasdien suvartojant 3 g I vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto arba 150 mg II vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto, atskiesto ne daugiau kaip 250 ml vaisių sulčių, aromatizuotų gėrimų ar jogurto gėrimų (jeigu jie nėra pasterizuoti labai aukštoje temperatūroje) arba kasdien suvartojant 3 g I vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto arba 150 mg II vandenyje tirpaus pomidorų koncentrato varianto maisto papilduose, užsigeriant stikline vandens ar kito skysčio.”


Gamintojas: Dr. Wolz
Forma: kapsulės
Pakuotė: 20 kapsulių
Grynasis kiekis: 4 g (20 kapsulių)


Sudedamosios dalys: džiovintas pomidorų ekstraktas (52%), džiovintas vynuogių odelių ekstraktas, kurio sudėtyje yra resveratrolio (48%); kapsulių apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė.

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį
1 kapsulėje
(rekomenduojamoje paros dozėje)
Pomidorų ekstraktas*
150 mg
Resveratrolis
7 mg

* – pomidorų ekstraktas Fruitflow® (standartizuotas pomidorų ekstraktas, VTPK = vandenyje tirpus pomidorų koncentratas), kurio poveikis yra patvirtintas akredituotos mokslinės ekspertų kolegijos ir pagrįstas mokslinėmis studijomis.

Be glitimo, laktozės, fruktozės, želatinos ir dažiklių.